Szafy na poddasze Warszawa

Szafy na poddasze Warszawa

Oferujemy szafy na poddasze w Warszawie, wykonane na wymiar z drzwiami przesuwnymi lub uchylnymi.

Wykoujemy szafy na poddasze na terenie całej Warszawy i najbliższych okolic. Możesz zamówić zabudowę z drzwiami przesuwnymi lub uchylnymi.

Poddasze jest najtrudniejszym i najbardziej wymagającym miejscem do zagospodarowania ze względu na skosy i krzywizny sufitu przecinające pomieszczenie. Tym samym mamy mniej miejsca do umeblowania i musi być ono odpowiednio przemyślane. Skosy na suficie i dostępne wymiary warunkują projekt szafy. Często wymaga to stosowania specjalnych systemów drzwi przesuwnych lub uchylnych. Zakup gotowych standardowych mebli na poddasze może się okazać mało funkcjonalnym rozwiązaniem, a w efekcie nieopłacalnym.

Aranżacje poddasza ułatwia zamówienie dedykowanych mebli na wymiar. Pozwalają one w pełni wykorzystać niewielkie i trudno dostępne przestrzenie zachowując pełną funkcjonalność. Decydując się na zamówienie szafy na poddasze, projektowanej pod wymiar, eliminujemy wszelkie niedogodności związane z trudno dostępnym miejscem.

Szafy z drzwiami przesuwnymi idealne na strych i poddasze.

Przy odpowiedniej zabudowie poddasza, można stworzyć piękny, nowoczesny, a przede wszystkim funkcjonalny strych. Szafy na wymiar z drzwiami przesuwnymi pod skosem są bardzo praktyczne, pozwalają na wygodne przechowywanie ubrań i przedmiotów domowego użytku. Wyposażenie szafy w rozmaite półki, drążki szuflady, kosze czy organizery ułatwia przechowywanie garderoby. Dzięki pełnowymiarowej zabudowie od podłogi do sufitu z łatwością możemy ukryć skosy sufitu za drzwiami szafy.

Niskie szafy na poddasze

A co w przypadku niskiej zabudowy poddasza? Niskie szafy na poddaszu nie stanowią żadnego problemu. Z łatwością możemy zabudować każdą przestrzeń, wykorzystując cenne centymetry powierzchni pomieszczenia. Niskie szafy są bardzo często stosowane w sytuacji, kiedy dach ma pełen skos od podłogi. Front szafy zabudowujemy na ustalonej wysokości skosu, wypełniając dowolnie wnętrze lub pozostawiamy puste, tworząc funkcjonalny schowek bez widocznego bałaganu, ponieważ wszystkie przedmioty znajdują się za drzwiami szafy. Tego typu schowki na strychu są bardzo modnym i wygodnym rozwiązaniem. 

Jak funkcjonalnie zagospodarować poddasze?

Funkcjonalnie zabudowane poddasze to przede wszystkim takie, które spełnia nasze oczekiwania. Funkcjonalna aranżacja poddasza wiąże się z zabudową każdej możliwej przestrzeni bez utraty miejsca. Poza wygodną szafą możemy zaoferować również ustawne regały, komody czy schowki różnego typu. Wykorzystując obniżenia, czy wnęki do zabudowy otwartej garderoby bez drzwi, możemy uzyskać bardzo funkcjonalne wnętrze. Różnego rodzaju siedziska będą wygodnym dodatkiem dla wymagających. W dowolnym miejscu możemy umieścić lustra docinane na wymiar, które wizualnie powiększą pomieszczenie.

Szafy na wymiar w Warszawie - pomiar, projekt i wycena twoich mebli jeszcze nigdy nie były tak proste.
Warszawa
Email: kontakt@iszafy.pl

Telefon: +48 000 000 000
© 2019  iSzafy - szafy na wymiar w Warszawie - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.