Szafy dla dzieci

Szafy dla dzieci Warszawa

Pokój dziecięcy to centrum dowodzenia światem naszych pociech. Stworzenie w nim komfortowych warunków do nauki, wypoczynku i zabawy to nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzi wybór mebli na wymiar, które idealnie wpasowują się w przestrzeń pomieszczenia. Nieskończone kombinacje kolorów, wzorów i wyposażenia i układu wnętrza szafy mogą być tak bardzo kreatywne, jak tylko sobie wymyślisz.

Meble dziecięce powinny być zaprojektowane w taki sposób, aby mieściły wszystkie zabawki, maskotki, książki i ubrania oraz idealnie współgrały z wystrojem pomieszczenia. Szafa dla dzieci wykonana na wymiar doskonale sprosta wszystkim naszym oczekiwaniom, ponieważ przy jej wykonaniu weźmiemy pod uwagę wszystkie wymagania Twoje i Twojego dziecka. Szafy na wymiar dedykowane do pokoju dziecięcego możemy wykonać z drzwiami przesuwnymi lub uchylnymi w dopasowanej kolorystyce luz z ulubionymi motywami bajkowymi, lub wybranej postaci nadrukowanymi na drzwi szafy.

Szafa dla małych dzieci i dla nastolatków - co gdy dziecko dorasta?

Projekt i wnętrze szafy będą różne w zależności od wieku naszych dzieci. W przypadku niemowląt szafy są mniej wymagające, ubranka dziecięce są mniejsze, przez co przegrody półki i wieszaki są inaczej rozmieszczone. W pokoju niemowlaka zaprojektować można szafę z przewijakiem, wygodne półki na pieluchy, kocyki, kosmetyki bądź dowolne rzeczy przydatne w opiece nad maluchami. Starsze dzieci są bardziej wymagające, szybko rosną a ich potrzeby są zupełnie inne. Tutaj zapewne potrzebne będą kosze na zabawki, miejsce na książki. Półki i wieszaki na ubrania powinny być dopasowane do wzrostu dziecka i regulowane tak, aby szafa “rosła” razem z dziećmi. Szafa dla nastolatka będzie miała więcej półek i szuflad oraz duży wyższe drążki na ubrania. Każdy projekt jesteśmy w stanie przygotować tak, aby wszystkie te elementy były łatwo regulowane i dostosowane do wieku.

Nowoczesne szafy dla chłopca i dla dziewczynki

Niewątpliwą zaletą szaf dostosowanych pod wymiar jest ich pełna personalizacja i wpasowanie w wymiary pomieszczenia. Niezależnie czy musimy dopasować szafę dla chłopca, czy dla dziewczynki różnorodność materiałów pozwala naszym meblom wpasować się w każdy wystrój. Od szaf białych przez różowe do kolorowych motywów graficznych nadrukowanych na płytę lub szkło zabezpieczone folią - każdy znajdzie coś dla siebie. W przypadku dziewczynek szafę należy dopasować pod sukienki - tutaj sprawdzi się większa ilość drążków i wieszaków na ubrania oraz szuflady na damską bieliznę i dodatki. W przypadku chłopca wnętrze będzie miało więcej półek i mniej szuflad czy koszy. Trwałość stosowanych przez nas materiałów przetrwa długie lata użytkowania.

Nasze meble na wymiar doskonale sprawdzą się w każdy pokoju dziecięcym, nadając mu funkcjonalny, a przy tym indywidualny charakter.

Szafy na wymiar w Warszawie - pomiar, projekt i wycena twoich mebli jeszcze nigdy nie były tak proste.
Warszawa
Email: kontakt@iszafy.pl

Telefon: +48 000 000 000
© 2019  iSzafy - szafy na wymiar w Warszawie - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.