Szafy do przedpokoju

Szafy do przedpokoju Warszawa

Nowoczesne szafy do przedpokoju wykonane na wymiar to doskonałe rozwiązanie, które sprawia, że niepraktyczne i nieustawne meble w korytarzu to przeszłość. Niekorzystny układ pomieszczeń w mieszkaniu może utrudniać praktyczne zagospodarowanie korytarza, holu czy przedpokoju. Nasza firma produkuje szafy na wymiar, które są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących dodatkowego miejsca do zagospodarowanie w korytarzu - zamówienie szafy przesuwnej na wymiar to szybki i łatwy sposób na stworzenie miejsca do przechowywania, które idealnie współgra z wystrojem każdego pomieszczenia.

Jakie szafy do przedpokoju sprawdzają się najlepiej - przesuwne czy uchylne?

W przedpokoju najlepiej sprawdzają się szafy z drzwiami przesuwnymi. Ich pojemność pozwala na zagospodarowanie przestrzeni na przedmioty użytku codziennego jak odkurzacz, deska do prasowania, parasol czy środki czystości. Odpowiednio skonfigurowane przegrody i zaprojektowane drążki na ubrania pozwalają na przechowywanie zarówno krótkich kurtek jak i długich płaszczy.

Zamów nowoczesne szafy wnękowe w Warszawie

Drzwi przesuwne wraz z torami zajmują w szafie zaledwie około 9 cm głębokości, podczas gdy drzwi uchylne nie wymagają dodatkowego miejsca. Niestety system zawiasowy drzwi uchylnych powoduje, że potrzebują one miejsce na zewnątrz mianowicie przed szafą wymagające do otwarcia się co w przypadku wąskich korytarzy czy małych przestrzeni jest utrudnione lub zupełnie niemożliwe ze względu na układ i projekt szafy.

Szafy na wymiar w Warszawie - pomiar, projekt i wycena twoich mebli jeszcze nigdy nie były tak proste.
Warszawa
Email: kontakt@iszafy.pl

Telefon: +48 000 000 000
© 2019  iSzafy - szafy na wymiar w Warszawie - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.