Szafy do zabudowy na poddaszu Warszawa

Szafy do zabudowy Warszawa

Szafy do zabudowy jak sama nazwa wskazuje są meblem wykonanym na wymiar, który zabudowuje daną przestrzeń np pod schodami, na poddaszu, w garażu bądź dowolne inne miejsce, gdzie nie da się wsadzić gotowej szafy ze względu na warunki pomieszczenia. Zazwyczaj szafy do zabudowy wykonuje się w trudno dostępnych miejscach, żeby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Garderoby do zabudowy tak jak inne rodzaje szaf mogą być wykonane w formie pełnej szafy lub przy wykorzystaniu dostępnych ścian, podłogi oraz sufitu jako przestrzeni korpusu takiej szafy. W tego typu zabudowach drzwi mogą mieć formę uchylną lub przesuwną w zależności od możliwości technicznych oraz wyboru klienta.

Z czego można wykonać taką szafę?

Materiałem do produkcji każdego rodzaju szafy jest standardowa laminowana płyta meblowa dostępna w bardzo szerokiej kolorystyce zarówno drewnopodobnej jak i jednokolorowej. Dodatkowo można zastosować fronty MDF lakierowane, fornirowane lub szklane. W produkcji naszych mebli korzystamy z płyt i akcesoriów renomowanych producentów takich jak Egger, Kronopol, Kronospan, Pfleiderer, Blum, GTV, Colorimo. Na wszystkie zabudowy udzielamy 2 letniej gwarancji.

Przejdź do szafy na wymiar Warszawa

Wróć do strony głównej https://iszafy.pl


Szafy do zabudowy nr 1 w Warszawie - zadzwoń i zamów pomiar lub wycenę tel 000 000 000!

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie współpracy z naszą firmą jest wysłanie wszystkich istotnych informacji jak projekt, szkic oraz wymiary na nasz e-mail w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Prosimy o kontakt telefoniczny w każdej chwili w godzinach pracy, aby dowiedzieć się więcej o naszej usłudze.
Szafy na wymiar w Warszawie - pomiar, projekt i wycena twoich mebli jeszcze nigdy nie były tak proste.
Warszawa
Email: kontakt@iszafy.pl

Telefon: +48 000 000 000
© 2019  iSzafy - szafy na wymiar w Warszawie - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.