Szafy do zabudowy na poddaszu Warszawa

Szafy do zabudowy

Szafy do zabudowy jak sama nazwa wskazuje są meblem wykonanym na wymiar, który zabudowuje daną przestrzeń np pod schodami, na poddaszu, w garażu bądź dowolne inne miejsce, gdzie nie da się wsadzić gotowej szafy ze względu na warunki pomieszczenia. Zazwyczaj szafy do zabudowy wykonuje się w trudno dostępnych miejscach, żeby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Garderoby do zabudowy tak jak inne rodzaje szaf mogą być wykonane w formie pełnej szafy lub przy wykorzystaniu dostępnych ścian, podłogi oraz sufitu jako przestrzeni korpusu takiej szafy. W tego typu zabudowach drzwi mogą mieć formę uchylną lub przesuwną w zależności od możliwości technicznych oraz wyboru klienta.

Z czego można wykonać taką szafę?

Materiałem do produkcji każdego rodzaju szafy jest standardowa laminowana płyta meblowa dostępna w bardzo szerokiej kolorystyce zarówno drewnopodobnej jak i jednokolorowej. Dodatkowo można zastosować fronty MDF lakierowane, fornirowane lub szklane. W produkcji naszych mebli korzystamy z płyt i akcesoriów renomowanych producentów takich jak Egger, Kronopol, Kronospan, Pfleiderer, Blum, GTV, Colorimo. Na wszystkie zabudowy udzielamy 2 letniej gwarancji.

Przejdź do szafy na wymiar

Wróć do strony głównej szafy Warszawa


Szafy do zabudowy nr 1 w Warszawie - zadzwoń i zamów pomiar lub wycenę tel 000 000 000!

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie współpracy z naszą firmą jest wysłanie wszystkich istotnych informacji jak projekt, szkic oraz wymiary na nasz e-mail w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Prosimy o kontakt telefoniczny w każdej chwili w godzinach pracy, aby dowiedzieć się więcej o naszej usłudze.
Szafy na wymiar w Warszawie - pomiar, projekt i wycena twoich mebli jeszcze nigdy nie były tak proste.
Warszawa
Email: kontakt@iszafy.pl

Telefon: +48 000 000 000
© 2019  iSzafy - szafy na wymiar w Warszawie - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.