Szafa w garderobie

Szafy do garderoby Warszawa

Szafy na wymiar do garderoby lub inaczej garderoby otwarte typu walk-in bez drzwi to rozwiązania jednocześnie pojemne i komfortowe. Ich pełna personalizacja pozwala sprostać wszystkim Twoim wymaganiom. Jeśli jesteś miłośnikiem koszul, krawatów, zegarków, czy pasków, a może chcesz pomieścić wszystkie swoje torebki, biżuterię, buty czy sukienki, ale ciągle brakuje Ci miejsca w szafie? Zamów szafę do garderoby na wymiar według własnego projektu, zyskując doskonale zagospodarowaną przestrzeń. Otwarte przestrzenie w garderobie, liczne półki wieszaki, szuflady, drążki czy organizery pozwolą uporządkować każdy Twój ubraniowy rozgardiasz.

Moduły do garderoby

Aranżacja garderoby według uznania to bardzo kreatywny i wygodny pomysł, pełen funkcjonalnych rozwiązań. Liczne szafki na buty, wysuwne półki, wieszaki na krawaty pozwalają na utrzymanie harmonii w twojej garderobie. Jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju moduły do garderoby na wymiar dopasowane do twojej przestrzeni. Każdy moduł może być odpowiednio spersonalizowany wg Twojego projektu lub uznania. Moduły z półkami sprawdzą się do przechowywania ubrań, moduły z drążkami do wieszania. Moduły z szufladami koszami czy organizerami do przechowywania bielizny, biżuterii i akcesoriów.

Jakie inne meble do garderoby?

Garderobę możemy dodatkowo wyposażyć w wygodne siedzisko lub różnego rodzaju kufry na pościel czy kosze na brudne ubrania. Oferujemy także komody czy regały do przechowywania przedmiotów codziennego użytku tak, abyś wszystko miał zawsze pod ręką. W zależności od pomysłu możemy wykonać każdy rodzaj zabudowy garderoby otwartej nawet na poddaszu ze skosami.

Zobacz także: szafy wnękowe na zamówienie

Garderoba dla dwojga

Projektując garderobą dla dwojga, powinniśmy zadbać o stworzenie dwóch osobnych stref. Pozwala to uzyskać prosty dostęp do każdej części w taki sposób, aby podczas użytkowania nie wchodzić sobie w drogę. Dobrze zaprojektowana szafa dla dwojga będzie posiadała moduły typowo męskie oraz damskie z różnym rozmieszczeniem drążków, półek, szuflad oraz organizerów tak, aby zarówno panowie, jak i panie swobodnie korzystali przestrzeni w swojej garderobie.

Szafy na wymiar w Warszawie - pomiar, projekt i wycena twoich mebli jeszcze nigdy nie były tak proste.
Warszawa
Email: kontakt@iszafy.pl

Telefon: +48 000 000 000
© 2019  iSzafy - szafy na wymiar w Warszawie - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.